Architekt – Projektowanie osiedli mieszkaniowych

Architekt Dorota Kuzańska-Majewska w ramach oferty swojego biura architektonicznego zapewnia usługę projektowania budynków osiedlowych oraz projektowania całych osiedli mieszkaniowych. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla deweloperów z Łodzi i województwa łódzkiego.

Architekt z biura projektowego, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości potrzeb obecnego rynku, zapewnia projekty osiedli mieszkaniowych dopasowane do oczekiwań inwestora, a także potrzeb ostatecznego użytkownika. W ramach usług, architekt wykonuje projekty budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także bloków

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe są budowane z zachowaniem dużej ilości powierzchni zielonej oraz terenów rekreacyjnych. Architekt Dorota Kuzańska-Majewska zapewnia innowacyjne projekty osiedli lub pojedynczych budynków osiedlowych, które będą wpisywały się w szablon dzisiejszego modernistycznego stylu, a co najważniejsze, będą praktyczne i zapewnią wysoki komfort użytkowania.

Architekt – Oferta dla dewelopera

Zadaniem architekta podczas wykonywania usługi dla dewelopera, czyli projektowania osiedla mieszkaniowego, jest nie tylko zadbanie o funkcjonalność i walory estetyczne, ale także odpowiednie połączenie projektu architektonicznego z zaletami otoczenia. Nierzadko na terenie, na którym zaplanowane są prace związane ze stawianiem przez inwestorów nowych budynków mieszkaniowych, znajdują się obiekty zabytkowe, które muszą stać się częścią całego osiedla. Wówczas zadaniem architekta jest przygotowanie takiego projektu, który pozwoli w jak najlepszy sposób zagospodarować przestrzeń, wliczając w to obiekty, których nie da się usunąć z terenu.

Architekt z biura projektowego w Łodzi oraz w Zgierzu zapewnia przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, nowoczesny pogląd na potrzeby i oczekiwania deweloperów, a także kreatywne pomysły, które pozwolą stworzyć najbardziej funkcjonalne, pełne zieleni, przestrzenne osiedla mieszkaniowe.

Zachęcamy do kontaktu z architekt Dorotą Kuzańską-Majewską, aby dowiedzieć się więcej o usłudze lub też umówić się na spotkanie w siedzibie biura projektowego w Łodzi lub w Zgierzu!