HOME / Oferta / Projekty indywidualne

Indywidualny projekt domu - Kuzańska Łódź - projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych

Spełniając Państwa oczekiwania i wytyczne zaprojektujemy indywidualny projekt domu: nowoczesny, ekonomiczny budynek, zgodny z obecnymi trendami i obowiązującym Prawem Budowlanym.

 • Nasz zespół projektowy składa się z: architekta, konstruktora, projektanta branży elektrycznej, branży sanitarnej, osób opiniujących projekt pod względem przepisów przeciwpożarowych, sanitarnych i BHP, gwarantujących rzetelność i sprawność wykonania zlecenia.
 • Mamy świadomość, że biuro architektoniczne na odpowiednim poziomie powinno kompleksowo zadbać o interesy zleceniodawcy, dlatego zajmujemy się załatwianiem wszelkich spraw urzędowych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
 • Występujemy o warunki techniczne na dostawę wody, gazu, energii elektrycznej i odbiór ścieków.
 • Przygotowujemy mapę do celów projektowych.
 • Sprawdzamy grunt, gdzie ma powstać budynek (jako profesjonalne biuro architektoniczne zapewniamy wynik z badań gruntowo - wodnych terenu działki opracowane przez geologa).
 • Architekt opracowuje koncepcję budynku dopasowując elementy takie jak: Państwa wytyczne i oczekiwania, analiza terenu (działki), zapisy decyzji o warunkach zabudowy / ewent. planu miejscowego, warunki techniczne i przepisy Prawa Budowlanego (nasze projekty domów spełniają potrzeby przyszłych użytkowników i wszystkie, niezbędne wymagania formalne),
 • Biuro architektoniczne „Architekt-Kuzańska” realizuje projekty domów na terenie całej Polski. Odpowiadamy także na zapotrzebowania rynku europejskiego. Zrealizowaliśmy inwestycję dla inwestorów z Francji, Niemiec i Belgii.
 • Dokładamy wszelkich starań, aby w jak największym stopniu usatysfakcjonować Inwestora, dlatego nasza biuro architektoniczne to perspektywa współpracy opartej na doświadczeniu oraz wiedzy merytorycznej. Służymy pomocą przy wyborze materiałów, konstrukcji, sposobu ogrzewania budynku, odprowadzenia ścieków i lokalizacji budynku na działce etc. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie!
 • Na podstawie koncepcji opracowujemy projekt architektoniczno - budowlany, projekt wykonawczy, kosztorysy, niezbędne opinie, wnioski o kredyt, etc.
 • Uzyskujemy pozwolenie na budowę.
 • Zapewniamy nadzór autorski i inwestorski, sprawowanie funkcji kierownika budowy w trakcie realizacji inwestycji w miastach: Łódź, Zgierz, Ozorków, Aleksandrów Łódzki i w innych miejscowościach województwa łódzkiego, jak i całego kraju!
 • Pomagamy znaleźć wykonawcę. Współpracujemy ze sprawdzonymi łódzkimi i zgierskimi firmami wykonawczymi.

Projekty domów nowoczesnych jednorodzinnych - Architekt Kuzańska Łódź

Projekty domów jednorodzinnych

Architektoniczno-budowlany projekt domu jest konieczny, w celu uzyskania wymaganego na budowę pozwolenia. Jest kluczowy pod względem formalnym, ale jest także niezbędnym odzwierciedleniem potrzeb i wizji inwestora. Nasza pracownia projektowa Architekt Kuzańska w Łodzi przygotowuje projekty domów jednorodzinnych, które w pełni zaspokajają potrzeby przyszłego właściciela i jego rodziny. Powstają na bazie aktualnej wiedzy, doświadczeniu, obowiązującej stylistyce i nowoczesnych rozwiązaniach, aby sprostać wszystkim wymaganiom pod względem funkcjonalności i komfortu użytkowania. 

Projektowanie to nasza pasja. Dlatego z zaangażowaniem współpracujemy z inwestorem, słuchamy jego uwag, by móc spełnić jego marzenia. Pomagamy zbudować dom, do którego z przyjemnością będzie wracał. Przygotujemy indywidualny projekt domu jednorodzinnego jednopoziomowego, piętrowego, domu z poddaszem w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Bez względu na to, na jaką opcję się zdecydujesz, nasza pracownia architektoniczna dostarczy projekt domu, o którym marzysz.

Projekty domów nowoczesnych

Oferta naszego biura projektowego obejmuje projekty domów nowoczesnych, których stylistyka i funkcjonalność oparte są na nowatorskich i oryginalnych rozwiązaniach. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie, by nasze realizacje były odpowiedzią na nawet najbardziej wymagające oczekiwania inwestorów.

Przygotujemy indywidualny projekt domu nowoczesnego, który będzie przyjazny dla środowiska naturalnego, energooszczędny, przyjazny w użytkowaniu, a jego architektura estetyczna (w razie potrzeby niebanalna).

Projekt indywidualny (domów jednorodzinnych i nowoczesnych) tworzymy w oparciu o wytyczne Inwestora oraz w zgodzie z zapisami decyzji o warunkach zabudowy (ewentualnie: wypisu i wyrysu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego). Pierwszy etap projektu indywidualnego stanowi koncepcja budynku, w której scalamy jak puzzle wszystkie informacje uzyskane od inwestora takie jak: ilość i powierzchnia pomieszczeń, liczba kondygnacji, forma budynku, kształt dachu, kolorystyka, wielkość i krój okien etc. Koncepcję przedstawiamy w wersji płaskiej (rzuty) i przestrzennej – 3D wykonanej w SketchUp. Niezwykle lubiane przez naszych klientów są  renderingi wykonane w Lumionie pokazujące bryłę budynku, rozświetloną światłem naturalnym i sztucznym, na tle istniejącej bądź projektowanej roślinności na działce i w jej sąsiedztwie.

Drugim etapem projektu indywidualnego jest projekt architektoniczno – budowlany i projekt zagospodarowania terenu działki, które składane są wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Złożenie wniosku o pozwolenie na budowę poprzedzone jest wyłączeniem gruntu działki z produkcji rolniczej, uzgodnieniem lokalizacji zjazdu, czy też opiniami w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Równolegle z oczekiwaniem na wydanie pozwolenia na budowę tworzone są projekty techniczne instalacji wewnętrznych w budynku oraz konstrukcji. 

Jeśli interesuje Cię indywidualny projekt domu - skontaktuj się z Kuzańska Łódź.

Przeplataniec
X