HOME / Oferta / Projekty dla deweloperów

Architekt - Projektowanie osiedli mieszkaniowych

Architekt Dorota Kuzańska-Majewska w ramach oferty swojego biura architektonicznego zapewnia usługę w zakresie projektowania budynków wielorodzinnych i zespołów budynków jednorodzinnych. Oferta skierowana jest do deweloperów z Łodzi, województwa łódzkiego jak i z całego kraju.

Architekt z biura projektowego, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości potrzeb obecnego rynku, zapewnia projekty osiedli mieszkaniowych dopasowane do oczekiwań inwestora, a także odpowiadające na potrzeby ostatecznego użytkownika. W ramach usług, architekt wykonuje analizę teren, uzyskuje warunki techniczne od gestorów sieci, decyzje o warunkach zabudowy lub wypis z planu miejscowego, opracowuje koncepcje, projekty techniczne/branżowe i uzyskuje pozwolenie na budowę.

Kolejny krok to pełnienie nadzoru inwestorskiego lub funkcji kierownika budowy przy realizacji zespołu budynków jednorodzinnych lub wielorodzinnych. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, nowoczesny pogląd na potrzeby i oczekiwania deweloperów, a także kreatywne pomysły, które pozwolą stworzyć funkcjonalne, pełne zieleni, przestrzenne osiedla mieszkaniowe.

Zachęcamy do kontaktu z architekt Dorotą Kuzańską-Majewską, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Zapraszamy na spotkanie w siedzibie naszego biura projektowego w Zgierzu!

Przeplataniec 1
Przeplataniec 2

Architekt - Oferta dla dewelopera

Zadaniem architekta podczas wykonywania usługi dla dewelopera, czyli projektowania osiedla mieszkaniowego, jest nie tylko zadbanie o funkcjonalność i walory estetyczne, ale także odpowiednie połączenie projektu architektonicznego z zaletami otoczenia. Nierzadko na terenie, na którym zaplanowane są prace związane ze stawianiem przez inwestorów nowych budynków mieszkaniowych, znajdują się obiekty zabytkowe, które muszą stać się częścią całego osiedla. Wówczas zadaniem architekta jest przygotowanie takiego projektu, który pozwoli w jak najlepszy sposób zagospodarować przestrzeń, wliczając w to obiekty, których nie da się usunąć z terenu.

Architekt z biura projektowego w Łodzi oraz w Zgierzu zapewnia przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, nowoczesny pogląd na potrzeby i oczekiwania deweloperów, a także kreatywne pomysły, które pozwolą stworzyć najbardziej funkcjonalne, pełne zieleni, przestrzenne osiedla mieszkaniowe.

Zachęcamy do kontaktu z architekt Dorotą Kuzańską-Majewską, aby dowiedzieć się więcej o usłudze lub też umówić się na spotkanie w siedzibie biura projektowego w Łodzi lub w Zgierzu!

X