Architekt – Nadzór autorski

W naszym biurze architektonicznym zapewniamy Państwu szeroki zakres usług, kompleksową pomoc oraz wsparcie ze strony doświadczonego architekta. Dbamy o interesy naszych zleceniodawców, wspierając ich na każdym etapie pracy.

W ramach naszych usług, pomagamy uzyskać pozwolenia na budowę, sprawdzamy grunt, na którym ma powstać budynek, przygotowujemy mapę do celów projektowych, a także występujemy o warunki techniczne na dostawę wody, gazu, czy energii elektrycznej. Ponadto służymy Państwu radą podczas wyboru materiałów i konstrukcji.

Oprócz wyżej wymienionych usług, z których skorzystać można w naszym biurze projektowym, oferujemy także nadzór budowlany i inwestorski, sprawując rolę kierownika budowy podczas realizacji inwestycji w Łodzi i nie tylko! Naszym obowiązkiem jest monitorowanie prawidłowości przebiegu pracy i jej zgodności z projektem oraz ustaleniami z inwestorem/właścicielem.

Kierownik budowy

Jako kierownik budowy, dbamy o najkorzystniejsze rozwiązania, które wprowadzamy zamiennie za te, które były pierwotnie przewidziane w projekcie. Jako doświadczone biuro architektoniczne z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, gwarantujemy nadzór budowlany przez cały okres trwania prac, aż do momentu ich zakończenia.

Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie naszych klientów, dlatego wszelki nadzór budowlany i obowiązki, które pełnimy w roli kierownika budowy, ustalamy ze zleceniodawcą przed rozpoczęciem prac, dopasowując się do potrzeb i oczekiwań.

Sprawujemy nadzór autorski rzetelnie, precyzyjnie i profesjonalnie. W razie potrzeby, pomagamy także znaleźć wykonawców, jednocześnie współpracując i polecając najlepsze firmy wykonawcze w województwie. Nasza grupa z biura projektowego oraz sam architekt jest obecny podczas odbioru budynku do użytkowania.